€ 0

Operator wózka widłowego Niemcy praca na magazynie k. Schweinfurtu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Schweinfurt
  • Opublikowany: marzec 12, 2017 08:10

Pilnie potrzebni operatorzy wózków widłowych do podjęcia pracy w Niemczech na magazynie z lokalizowanym niedaleko Schweinfurtu. Zatrudnienie przy rozładunku samochodów ciężarowych w firmie logistycznej.

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268). Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów na stanowisko:
Spedycja- Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Röthlein k. Schweinfurtu (Niemcy)

Opis stanowiska:
Oferujemy zatrudnienie u prestiżowego klienta z branży logistycznej w magazynie zlokalizowanym w miejscowości Röthlein (okolice Norymbergii), który jest „sercem” całego przedsiębiorstwa i stanowi centrum przeładunkowe firmy. Oznacza to, że towary znajdują się na magazynie maksymalnie jeden dzień, a praca charakteryzuje się dużą dynamiką. Zatrudnieni tam operatorzy wózków (około 40 osób) pracują w systemie 3–zmianowym (różne godziny rozpoczęcia w ciągu doby). Przechowywane tam towary są różnych gabarytów. W związku z tym operator wózka widłowego, oprócz bezpiecznego przewozu towarów, powinien wykazywać się również umiejętnością planowania załadunku towaru do samochodu ciężarowego z uwzględnieniem optymalnego wykorzystania miejsca w samochodzie.

Do Twoich zadań należeć będą w szczególności:
• codzienna obsługa wózka frontowego – niskiego składu (magazyn stanowiący centrum przeładunkowe firmy);
• załadowywanie i wyładowywanie ładunków z samochodów ciężarowych i przyczep;
• równomierne układanie ładunku o różnych wymiarach w samochodach ciężarowych;
• pobieranie, sprawdzanie ilościowe i przekazywanie towarów odbiorcy oraz prowadzenie dokumentacji przewozowej;
• zabezpieczanie przewożonego towaru przed zniszczeniem i uszkodzeniem podczas załadunku, wyładunku oraz transportu (towary o różnych wymiarach/gabarytach);
• przestrzeganie przepisów BHP;

Naszym Pracownikom zapewniamy:
• Stabilizację zawodową poprzez zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach na czas nieokreślony (z wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi), gdyż stawiamy wraz z naszymi Klientami na długofalowość współpracyz naszymi pracownikami;
• Jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia (stawka podstawowa + dieta dzienna);
• W przypadku pojawienia się potrzeby wykonania zlecenia w godzinach nadliczbowych – są one płatne zgodnie z obowiązującym na terenie Niemiec prawem pracy;
• Pracodawca jest rodzinną firmą, obecną na rynku niemieckim już od kilku lat, dzięki czemu atmosfera pracy jest przyjazna i oparta na wzajemnej pomocy;
• Opiekę konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.) oraz pomoc wznalezieniu zakwaterowania (w pensjonatach prywatnych) na czas projektu;

Bądź na TAK, jeśli:
• masz doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym w podobnej branży;
• masz uprawnienia na wózki widłowe;
• w stopniu podstawowym lub komunikatywnym znasz język niemiecki- mile widziane;
• masz chęci do pracy i potrafisz planować swoje zadania;
• chcesz wyjechać samodzielnie lub w teamie ze znajomymi;
• masz czynne prawo jazdy kategorii B i własny samochód (mile widziane – kandydaci spełniający ten warunek będą brani pod uwagę w pierwszej kolejności);
• chcesz podjąć długofalową współpracę;
Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o składanie aplikacji w postaci CV w języku polskim i/ lub niemieckim na adres email: logistyka@mondi-polska.pl lub kontakt pod numerem telefonu:

793 835 466
Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.
Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!

ID ogłoszenia: 53658be7e8fb0b05

Linki sponsorowane