€ do ustalenia

Operator CNC – pilna praca Niemcy, frezarki Heidenhain/Mazak/Siemens

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Opublikowany: maj 10, 2017 04:05

Poszukiwani frezerzy – operatorzy CNC do podjęcia pilnej pracy w Niemczech przy obsłudze maszyn sterowanych numerycznie typu Heidenhain, Mazak oraz Siemens. Różne lokalizacje na terenie całego kraju.

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic. 7268). Każdy z 22 oddziałów, które działają na terenie Polski i Niemiec, dokłada codziennych starań, aby zapewnić najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.
Aktualnie dla naszego Klienta z branży elektrycznej poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów na stanowisko:

Operator maszyn CNC
Miejsce pracy: różne lokalizacje

Opis stanowiska:
Do obowiązków pracownika należy: obsługa frezarek ze sterowaniem Heidenhain/Mazak/Siemens na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej oraz schematów niezbędnych do prawidłowego wykonania zlecenia.
Do codziennych prac należy ustawianie i programowanie maszyn (produkcja jednostkowa – części do maszyn i elementy do konstrukcji spawalniczych).
Wszystkie zadania będą wymagały umiejętności czytania ze zrozumieniem rysunku technicznego.
Osoby zatrudnione w firmie będą pracowały na hali w systemie dwuzmianowym (ranna i popołudniowa). Firma zatrudnia Pracowników na stałe.

Naszym Pracownikom zapewniamy:
• Stabilizację zawodową dzięki zatrudnieniu na umowę o pracę na niemieckich warunkach, na czas nieokreślony (z wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi – np. Kindergeld, czyli świadczeniem rodzinnym), gdyż stawiamy na długofalową współpracę z naszymi pracownikami,
• Jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia (stawka podstawowa + dieta dzienna),
• W przypadku pojawienia się potrzeby wykonania zlecenia w godzinach nadliczbowych – są one płatne zgodnie z obowiązującym na terenie Niemiec prawem pracy,
• Opiekę konsultantów firmy gotowych do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.) oraz znalezieniu zakwaterowania (w pensjonatach/ kwaterach prywatnych) na czas projektu,
• Możliwość podjęcia długofalowej współpracy, a po zakończeniu jednego kontraktu oferujemy kontynuację współpracy przy realizacji kolejnych projektów technicznych na terenie Niemiec,

Od kandydatów oczekujemy:
• Komunikatywnej znajomości j. niemieckiego, zachęcamy jednak osoby z podstawową znajomością języka do aplikowania, z uwagi na możliwość wzięcia udziału w rekrutacji na inne projekty,
• Doświadczenia jako operator maszyn CNC,
• Znajomości sterowania Heidenhain/Mazak/Siemens,
• Umiejętności ustawiania maszyn oraz wprowadzania korekt,
• Mile widziane doświadczenie w produkcji jednostkowej,
• Mile widziane posiadanie własnego samochodu – w celu zachowania niezależności mobilnej na miejscu,

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o składanie aplikacji w postaci CV w języku polskim i/ lub niemieckim na adres email: cnc@mondi-polska.pl lub kontakt pod numerem telefonu:

793 835 466

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.
Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!

ID ogłoszenia: 6375910714898bd7

Brak tagów