€ 14,00€/h + 10€ diety

Operator form wtryskowych oferta pracy w Niemczech od zaraz w Schwerin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Schwerin
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: dlugoterminowa
  • Opublikowany: grudzień 8, 2020 03:49

Firma ze Schwerin poszukuje fachowców – operatorów form wtryskowych chętnych do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz. Ogłoszenie dla kandydatów z komunikatywną znajomością języka.

Twoje zadania:
 Planowanie, wdrażanie i koordynacja napraw, konserwacji i serwisu istniejących narzędzi
 Zmiany i optymalizacje form wtryskowych
 Stały rozwój i optymalizacja narzędzi wtryskowych
 Konserwacja i optymalizacja narzędzi, zarządzanie częściami zamiennymi oraz koordynacja i naprawa narzędzi na produkcji
 Zwiększenie dostępności narzędzi i ich wydajności
 Wsparcie w tworzeniu analiz ryzyka (FMEA)
 Pomiar narzędzi przy użyciu istniejącej technologii pomiarowej

Twój profil:
 Ukończone szkolenie zawodowe jako narzędziowiec- mechanik
 Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w branży przetwórstwa metali / tworzyw sztucznych ze szczególnym uwzględnieniem „budowy form wtryskowych”
 Podstawowa wiedza z zakresu obsługi, konserwacji i napraw precyzyjnych technicznie, wysokiej jakości form wtryskowych, urządzeń i peryferii
 Kwalifikowana wiedza w zakresie oceny i stosowania rysunków technicznych i szkiców
 Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

Oferujemy:
 Niemiecka umowa o pracę
 Pełne niemieckie ubezpieczenie
 Wynagrodzenie 14,00€/h brutto +10,00 € netto diety/za każdą przepracowaną dobe
 Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
 Długoterminowy okres zatrudnienia.
 Bezplatna odzież robocza
 Szansa, aby na własną odpowiedzialność pomóc w kształtowaniu ekscytującego obszaru rozwoju naszej firmy
 Ciekawa i długoterminowa perspektywa zawodowa w powiększającej się grupie
 Dynamiczny zespół złożony z przyjaznych, wykwalifikowanych kolegów
 Indywidualne możliwości rozwoju, przestrzeń dla nowych pomysłów i płaska hierarchia

ZAINTERESOWANY ?
DZWOŃ LUB WYŚLIJ CV NA MAILA

Joanna Bork
Tel.: 0049 385/64014814 (Polski, Niemiecki)
Wismarsche Str. 302, 19055 Schwerin
bork@balticpersonal.de

ID ogłoszenia: 345fc9e8de18b8a