€ 14,45

Mycie okien, sprzątanie oferta pracy w Niemczech od zaraz, Grevesmühlen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Grevesmühlen
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: dlugoterminowa
  • Opublikowany: grudzień 29, 2020 05:05

W rejonie Grevesmühlen od zaraz (04.01.2021) propozycja pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka przy myciu okiem, sprzątaniu. Konieczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

Firma Balticpersonal GmbH obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Mycie okien
Miejsce pracy: Grevesmühlen, Niemcy
praca od 04.01.2021

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 Praca polega na myciu okien z zewnątrz na wyswokości i na sprzątaniu pomieszczeń wewnątrz
 Ogłoszenie adresowane do osób sprawnych fizycznie

WYMAGANIA:
 Doświadczenia na podobnym stanowisku
 Prawa jazdy kat. B – wymóg konieczny
 Podstawowa znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumienie się w pracy
 Sumienność, rzetelność
 Wytrzymałość fizyczna

OFERUJEMY:
 Wynagrodzenie godzinowe 14,45 € / h brutto
 Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
 Pełny niemiecki socjal i niemieckie Ubezpieczenie
 Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
 Świąteczne i wakacyjne premie
 Punktualne wypłacanie wynagrodzeń
 Mozliwe korzystanie z samochodu slużbowego
 Długoterminowy okres zatrudnienia

ZAINTERESOWANY
DZWOŃ LUB WYŚLIJ CV NA MAIL
Joanna Bork
Tel.: 0049 385/64014814 (Polski, Niemiecki)
Wismarsche Str. 302, 19055 Schwerin

bork@balticpersonal.de

ID ogłoszenia: 9115fe31dbaf345b