€ 4500-9000 PLN/mc

Ogrodnictwo Niemcy praca sezonowa bez języka przy kwiatach od zaraz, Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 15, 2020 02:40

Zatrudnienie w Duisburgu bez znajomości języka i doświadczenia. Z bezpłatnym zakwaterowaniem sezonowa praca w Niemczech przy kwiatach w ogrodnictwie od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy kwiatach

Miasto: Duisburg, Krefeld, Niemcy

Pensja: 4500 do 9000 PLN miesięcznie

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w ogrodnictwie przy wrzosach, storczykach, daliach, chryzantemach, pelargoniach, różach
  • pracownik będzie zajmował się sadzonkami, przesadzaniem, sortowaniem, przygotowywaniem kompozycji, pakowaniem itp.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • legalne warunki zatrudnienia
  • bezpłatne przejazdy z zakwaterowania do pracy
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane w pełni wyposażonych domkach jednorodzinnych
  • pracę na jednej zmianie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdy do Niemiec
  • pełną i profesjonalną obsługę przed wyjazdem

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • + 48 95 757 97 57 lub + 48 95 757 09 90

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-kwiatach-bez-jezyka-ogrodnictwo-duisburg/

ID ogłoszenia: 9865f5d45ec6efeb