€ 1500 netto + dodatki

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz zbiory pieczarek bez języka Bürstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bürstadt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 14, 2018 05:56

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorze pieczarek. Zatrudnienie dla kandydatów bez znajomości języka w Bürstadt. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Bürstadt, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: 1500 euro netto miesięcznie plus dodatki

Obowiązki:

  • praca w temperaturze pokojowej przy zbiorze pieczarek

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz na dłużej
  • wysoka motywacja
  • odpowiedzialność
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna aczkolwiek będzie mile widziana

Zapewniamy:

  • dobrą stawkę godzinową
  • atrakcyjne wynagrodzenie za wszystkie przepracowane godziny
  • zatrudnienie na podstawie umowy – kontrakt półroczny w systemie 2 miesiące pracy – 1 przerwy
  • odprowadzanie składek emerytalnych
  • raz na miesiąc wypłacanie pensji na konto
  • możliwość pobrania zaliczki w wysokości 200 euro po 2 przepracowanych tygodniach
  • pracę w wymiarze 45 godzin na tydzień
  • w cenie 5 euro na dobę zapewnione jest zakwaterowanie w 2-4 osobowych pokojach
  • przeszkolenie w języku polskim

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem

77/457-40-99

Wykaz wymaganych dokumentów oraz pełna procedura rekrutacyjna wyjaśniona jest w źródle.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-pieczarek-od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-w-burstadt/

ID ogłoszenia: 5315c12cc30cf79e