€ 10,25/h +zakwaterowanie

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech bez języka zbiory papryki od zaraz Torgau 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Torgau
  • Opublikowany: luty 25, 2020 03:19

Zatrudnienie 2020 od zaraz w szklarni z Torgau przy zbiorze papryki. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru papryki

Miasto: Torgau, Niemcy

Pensja: 10,25 euro brutto na godzinę pracy + zakwaterowanie

Wakaty: 6

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna przy zbiorze, nawadnianiu i nawożeniu papryki
  • inne zadania zlecane na bieżąco – np. prace porządkowe

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie, odpowiedzialność
  • zdolność do pracy pod presją
  • samodzielność
  • atutem będzie wcześniejsze doświadczenie w pracy sezonowej
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w komfortowym, w pełni wyposażonym domku
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie na czas określony

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV oraz LM, na adres:

  • zuver@inbox.eu z dopiskiem: „szklarnia/02/2020″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-bez-jezyka-sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorze-papryki-torgau-2020/

ID ogłoszenia: 645e542794dd8ce