€ 14,50/h +zakwaterowanie

Niemcy praca fizyczna bez języka na myjni samochodowej od zaraz Hamburg 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 29, 2020 03:59

Propozycja zatrudnienia w Hamburgu na myjni samochodowej. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnia na miejscu pracodawca.

Stanowisko: Pracownik fizyczny na myjni samochodowej

Wakaty: 2

Start: od zaraz

Miasto: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna przy samodzielnym myciu oraz sprzątaniu samochodów osobowych
  • pracownik będzie obsługiwał sprzęty – odkurzacze, myjkę oraz używał profesjonalnej chemii

Oczekiwania:

  • zwinność, sprawność
  • dostępność od zaraz
  • odpowiedzialność, przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • mile widziane osoby hobbistycznie zajmujące się autodetailingiem
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu

Zapewniamy:

  • rzetelne przeszkolenie przeprowadzone w języku polskim
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę od zaraz
  • pierwszą umowę na czas określony z opcją przedłużenia
  • możliwość podjęcia pracy w grupie
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • prace w stałych godzinach od 9 do 19
  • możliwość pracy w weekendy i w godzinach nadliczbowych jeżeli będzie taka okazja

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref.: fiz/a3/10/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-myjni-samochodowej-hamburg-2020/

ID ogłoszenia: 855f710c84645fc