€ 9,19/h netto

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech bez języka zbiory malin, truskawek Bremen 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Marzec 1, 2019 4:57 am

Aktualna oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze malin i truskawek. Zatrudnienie na plantacji z Bremen bez znajomości języka od maja 2019 dla studentów, uczniów i innych chętnych.

Stanowisko: Pracownik do zbioru owoców miękkich

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,19 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od 10 maja

Umowa: sezonowa do 20 lipca 2019

Opis stanowiska:

  • praca na polu plantacji przy zbiorze owoców miękkich – malin oraz truskawek

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie
  • dobra kondycja fizyczna
  • dyspozycyjność w podanym terminie
  • mile widziane zgłoszenia od kobiet, osób na utrzymaniu rodziny, studentów oraz rencistów

Zapewniamy:

  • płatne zakwaterowanie zapewnione za 6 euro dziennie
  • uczciwe zarobki
  • zatrudnienie sezonowe

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie wiadomości mailowo, na adres:

  • biuro@kamal.info.pl

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem:

  • 736 158 799

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorze-truskawek-malin-bez-jezyka-2019-bremen/

ID ogłoszenia: 415c78658530f47