€ 14-16/h +zakwaterowanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: listopad 18, 2020 02:15

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie w Düsseldorf dla sprzątaczki z podstawową znajomością języka niemieckiego minimum.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: od 14 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Wakaty: 4

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem będzie wykonywanie fizycznej pracy przy sprzątaniu domów i mieszkań klientów prywatnych
  • podstawowe zadania to: wycieranie kurzy, mycie podłóg, odkurzanie, ścielenie łóżek, zmiana pościeli, włączanie prania, mycie łazienki, kuchni itp.

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
  • dyspozycyjność od zaraz
  • przykładanie się do obowiązków
  • wysoka kultura osobista
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • płatne zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 200 euro miesięcznie od osoby
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące próbne
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 6965fb3c45038960