€ 1886/mc

Niemcy praca 2020 bez znajomości języka przy produkcji zabawek od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 14, 2020 02:20

Propozycja zatrudnienia od zaraz na produkcji zabawek w fabryce z Düsseldorf. Oferta aktualnej pracy w Niemczech 2020 bez znajomości języka przy składaniu i pakowaniu produktów.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 1886 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • prosta praca w fabryce na produkcji przy montażu zabawek z tworzyw sztucznych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie składanie elementów, dbanie o wysoką jakość, obróbka, pakowanie
  • inne zadania mogą być zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, solidność
  • wysoka precyzja pracy
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy w grupie
  • zręczność
  • przykładanie się do obowiązków
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • płatne lokum w cenie 500 euro od pary
  • atrakcyjne zarobki i premie do pensji podstawowej
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • niemiecką umowę o pracę
  • wysokie wynagrodzenie
  • pracę na pełny etat
  • pomoc rezydenta Polaka

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 4055e1cece911d4a

4 komentarze na “Niemcy praca 2020 bez znajomości języka przy produkcji zabawek od zaraz Düsseldorf”

  1. jarojarkowski12345 na styczeń 14, 2020 @ 11:54

    moje imię – Jaro, szukam pracy od lutego tego roku, mail- jaroslaw1967@o2.pl, tel. +48691502567

  2. Witam jestesmy zainteresowani praca ja i moja zona

  3. Witam
    Jestem bardzo zaintetesowana praca
    Bardzo Mi zalezy
    Jestem gotowa podjac prace Od zaraz
    Proszs o szybka odpowiedz
    monikaszczech06@gmail.com