€ 13,50 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz sprzątanie kliniki Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: czerwiec 8, 2017 01:49

Propozycja zatrudnienia w Düsseldorfie dla chętnych z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej. Niemcy praca do podjęcia od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Start: od zaraz
Miasto: Düsseldorf, Niemcy
Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzątanie wszystkich pomieszczeń kliniki – od laboratoriów po gabinety
  • praca wykonywana będzie za pomocą specjalnych detergentów do powierzchni medycznych
  • pracownik zajmuje się odpowiednią gospodarką odpadami, myciem podłóg, blatów, sprzątaniem recepcji, poczekalni, toalet itp.

Oczekiwania:

  • doświadczenie przy sprzątaniu szpitali, gabinetów lekarskich itp.
  • samodzielność, dokładność
  • możliwość pracy po godzinach jeżeli będzie taka konieczność
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • wysoka kultura

Oferujemy:

  • pracę w dni robocze i dodatkowo płatne soboty
  • wsparcie na miejscu przy zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • pomoc w sprawach urzędowych
  • pracę od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę na pełny etat i stałe godziny pracy – od 8 do 16 lub od 13 do 21

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie wiadomości pocztą elektroniczną, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Sprzątanie kliniki stomatologicznej, Düsseldorf″

Prosimy o dodanie w załączniku aktualnego CV ze zdjęciem oraz zgodną na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sprzatanie-kliniki-stomatologicznej-od-zaraz-praca-w-niemczech-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 44459387aa4487ae