€ 1750 euro brutto/mc

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na magazynie bez języka Essen 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: czerwiec 12, 2017 03:25

Hurtownia części samochodowych z Essen zatrudni Polaków bez znajomości języka na magazynie. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2017 od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym bezpłatnie na pierwszy miesiąc.

Stanowisko: Magazynier
Lokalizacja: Essen, Niemcy
Zarobki: 1750 euro brutto miesięcznie
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Opis zadań:

  • fizyczna praca głównie przy rozładunku dostaw, rozkładaniu towaru oraz przy zadaniach porządkowych
  • pracownik może zostać skierowany również do zbierania części zgodnie z zamówieniem oraz przygotowywaniem ich do wysyłki
  • inne zadania zgodnie z zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • prace w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego – na miejscu są polscy współpracownicy
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • mile widziane zainteresowania motoryzacyjne
  • zdolność do samodzielnego, logicznego myślenia
  • zdyscyplinowanie
  • uczciwość, punktualność
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • dobra kondycja

Zapewniamy:

  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania w Essen i darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu przez pierwszy miesiąc w hotelu robotniczym
  • umowę o pracę na okres 3 miesięcy po tym czasie pracodawca sam decyduje o przedłużeniu lub zakończeniu umowy
  • zatrudnienie od zaraz w Niemczech
  • przeszkolenie stanowiskowe w języku polskim

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca na magazynie z częściami samochodowymi 06/2017, Essen” należy przesłać na podany poniżej adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 163593de296ae988

2 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na magazynie bez języka Essen 2017”

  1. Niemcy praca na magazynie z częściami samochodowymi 06/2017, Essen” jestem zainteresowany tą oferta pracy mam doswiadczenie na stanowisku magazyniera na dużym składzie budowlanym wydawanie materiałów oraz przygotowywanie do wydania załadunek rozładunek mini ciężarówek i tirów uprawnienia wa wózki widłowe w kat.IIWJO

  2. Niemcy praca na magazynie z częściami samochodowymi 06/2017, Essen”

    Jestem zainteresowany ofertą pracy.Mam doswiadczenie w pracy na magazynie 11 lat pracowałem w hurtowni elektrycznej jako handlowiec-magazynier przygotowywałem towar przyjmowałem dostawy komletowałem zamówienia itp wiec praca na tym stanowisku nie jest mi obca.Jestem komunikatywny dyspozycyjny szybki sprawny kondycyjnie .Przez rok pracowałem w sklepie motoryzacyjnym.