€ 13,25-16,50/h +zakwaterowanie

Niemcy praca od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań w Dortmundzie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Marzec 26, 2019 4:21 am

Oferujemy zatrudnienie w Dortmundzie dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań z zakwaterowaniem bezpłatnym zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: 13,25 euro brutto/h przy zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę oraz 16,50 euro brutto/h pracy brutto dla osób które mają własną działalność

Opis stanowiska pracy:

  • sprzątanie domów i mieszkań zgodnie z wytycznymi
  • praca wykonywana będzie samodzielnie oraz w zespole
  • typowe obowiązki – włączanie prania, ścielenie łóżek, wycieranie kurzy, mycie podłóg itp.

Oczekiwania:

  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • zdyscyplinowanie
  • zaangażowanie
  • sumienne wypełnianie zadań
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu dla osób które przepracują przynajmniej 150 godzin miesięcznie
  • możliwość wzięcia udziału w tanim kursie języka niemieckiego

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Sprzątanie domów i mieszkań w Dortmundzie”

należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@munich.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 8885c99513b5cfc4