€ 1860/mc brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz 2019 bez języka przy pakowaniu ciastek Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Maj 17, 2019 3:39 am

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia przy pakowaniu ciastek. Oferta z fabryki w Düsseldorf od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Miejsce: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 1860 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 3

Zakres zadań:

  • praca w zakładzie produkcyjnym
  • pracownik będzie przeprowadzał kontrole jakości produktów, obsługiwał maszyny oraz pakował ciastka
  • inne zadania zlecane przez koordynatora

Oczekiwania:

  • zręczność i dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • atutem będzie własny samochód i czynne prawo jazdy kat.B
  • umiejętność pracy pod presją
  • doświadczenie będzie dodatkowym atutem
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • pierwszą umowę o pracę na 3 miesiące
  • możliwość przedłużenia zatrudnienia dla pracowników najlepszych
  • pracę od zaraz
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • na miejscu zapewnione płatne zakwaterowanie w cenie 200-250 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pakow/a5/04/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-pakowanie-ciastek-bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 3755cddcaa5b0406