€ do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie bez języka dla pomocnika Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: listopad 21, 2017 05:41

Zatrudnienie w firmie z Essen na stanowisku pomocnika budowlanego. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Essen oraz okolice, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia euro

Opis stanowiska pracy:

  • wspieranie prac budowlanych, wykonywanie wszelkich zadań zleconych przez kierownika budowy
  • przenoszenie materiałów, wspieranie prac takich jak malowanie, szpachlowanie, szlifowanie
  • rozrabianie zaprawy, a także dbanie o wszelkie sprzęty
  • stawianie ścianek z karton gipsu lub demontaż płytek, wynoszenie gruzu itp.

Oczekiwania:

  • posiadanie niemieckiej działalności gospodarczej, czyli gewerbe
  • konieczność posiadania zamieszkania w okolicach Essen
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego – aczkolwiek osoby ze znajomością będą mile widziane
  • Freistellung

Oferujemy:

  • wynagrodzenie wypłacane na akord
  • współpracę na podstawie gewerbe
  • duża liczba godzin pracy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Prosimy jedynie o kontakt osoby z papierami!

  • 004915210164884

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-w-budownictwie-dla-pomocnika-bez-jezyka-w-essen-i-okolicy/

ID ogłoszenia: 1905a132f139a1c8