€ 14,50/h brutto+mieszkanie

Berlin, Niemcy praca fizyczna jako żywa maskotka bez znajomości języka od zaraz 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: wakacje 2023
  • Opublikowany: czerwiec 2, 2023 01:03

Od zaraz na wakacje 2023 także dla studentów oferta fizycznej pracy w Niemczech jako żywa maskotka. Zatrudnienie bez znajomości języka w Berlinie przy obsłudze różnych eventów. Zakwaterowanie darmowe zapewnione przez pracodawcę.

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Zarobki: 14,50 euro brutto na godzinę pracy + darmowe mieszkanie

Start: od zaraz do końca września 2023

Stanowisko: Pracownik działu promocji – żywa maskotka

Opis stanowiska pracy:

Zapraszamy do zatrudnienia w renomowanej agencji reklamowej na stanowisku żywej maskotki. Pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę różnorodnych wydarzeń, takich jak dystrybucja ulotek oraz interakcja z gośćmi poprzez zabawianie, machanie, przytulanie i robienie sobie zdjęć. Praca będzie polegać na ciągłym występowaniu w charakterystycznym przebraniu (różne kostiumy w zależności od okoliczności imprezy).

Wymagania:

Aby spełnić wymagania na tym stanowisku, kandydaci powinni mieć wzrost przynajmniej 170 cm, dobrą kondycję fizyczną oraz umiejętność efektywnej pracy w grupie. Oczekujemy również pełnej samodzielności, optymistycznego podejścia do świata i braku uzależnień. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagana. Ważna jest także dyspozycyjność w okresie wakacji (czerwiec-wrzesień).

Zapewniamy:

Oferujemy wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu oraz możliwość podjęcia pracy typowo wakacyjnej. Zatrudnienie odbywa się na podstawie niemieckiej umowy o pracę, a praca jest dostępna natychmiast. Zapewniamy również bezpłatne przejazdy. Dla naszych pracowników zapewniamy darmowe zakwaterowanie w komfortowym pensjonacie, wdrożenie w obowiązki oraz terminowe wypłaty wynagrodzenia. Dodatkowo, oferujemy solidne dodatki do wynagrodzenia podstawowego w postaci premii, bonusów, imprez integracyjnych itp. Dla najlepszych pracowników istnieje możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech po okresie wakacji.

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: maskotka Berlin 06/23

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło:: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-jako-zywa-maskotka-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 7106478dd08f37fd