€ 2200-2600/mc brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na produkcji pizzy od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 15, 2020 02:59

Zatrudnienie w fabryce z Hamburga bez znajomości języka. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków na produkcji pizzy. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy

Pensja: 2200 do 2600 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Hamburg, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowane, powtarzalne prace w fabryce
  • obowiązkiem będzie smarowanie blatów sosem, porcjowanie składników, przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie urządzeń produkcyjnych
  • pilnowanie porządku na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zdolność do pracy w grupie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie, solidność, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • uniform służbowy
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • atrakcyjne zarobki
  • ubezpieczenie
  • płatne zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. prod/a2/04/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-pizzy-fabryka-hamburg-2020/

ID ogłoszenia: 655ebdae751eb29

Linki sponsorowane