€ 2300-2700/mc brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka dla par na produkcji pizzy fabryka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 10, 2022 1:34 am
  • Wygasa: 2 dni, 10 godzin

Od zaraz ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech na produkcji mrożonej pizzy. Zatrudnienie w fabryce spożywczej z Berlina dla par bez znajomości języka. Odpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: 2300 do 2700 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej na produkcji dań kuchni włoskiej – pizzy
  • pracownik będzie odpowiedzialny za porcjowanie, smarowanie blatów, układanie składników, przeprowadzanie kontroli jakości itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • punktualność
  • energiczność
  • wielozadaniowość
  • zaangażowanie
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • pełna samodzielność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • uczciwe zarobki oraz dodatki do pensji podstawowej
  • samodzielne stanowisko
  • pomoc na miejscu przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zamieszkanie zapewnione odpłatnie w cenie 200 euro miesięcznie
  • imprezy integracyjne, obiady integracyjne
  • możliwość kupowania tanich obiadów w kantynie pracowniczej
  • przyjazną atmosferę i zgrany zespół

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na poniższy adres kontaktowy:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. prod/b1/05/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-pizzy-od-zaraz-fabryka-berlin/

ID ogłoszenia: 77862a2203db6f88