€ 1720 euro brutto/mc

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na magazynie słodyczy od zaraz Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Wrzesień 22, 2017 5:51 pm

Ogłoszenie pracy w Niemczech aktualne od zaraz na magazynie spożywczym ze słodyczami. Propozycja zatrudnienia od zaraz w Hannoverze dla Polaków bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Komisjoner – pracownik magazynu

Miasto: Hannover, Niemcy

Pensja: 1720 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • kompletowanie zamówień za pomocą skanera ręcznego a także wózka paletowego EPT
  • fizyczna praca przy przyjmowaniu i rozładunku dostaw, załadunek towarów oraz wysyłka
  • przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji

Oczekiwania:

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na stanowisku komisjonera
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie znajomość liczebników niemieckim
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, uczciwość

Oferujemy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • wysokie zarobki wypłacane zawsze terminowo
  • legalną umowę o pracę
  • po pierwszej umowie próbnej możliwość podpisania bezpośrednio umowy z niemieckim pracodawcą
  • w cenie 300 euro miesięcznie zapewnione jest zamieszkanie, pracodawca co miesiąc opłaca tych kosztów, dlatego do zapłaty pracownik będzie miał tylko 150 euro

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w tytule: magazyn Hanower 09/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-slodyczy-bez-jezyka-hannover/

ID ogłoszenia: 51859c4d919c7498

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na magazynie słodyczy od zaraz Hannover”

  1. Tomasz Sarna na Wrzesień 6, 2018 @ 6:11 pm

    Dzień dobry jestem zainteresowany współpracą z państwa firmą proszę o kontakt +48 576160259 lub +48 510965922