€ 2400 brutto

Oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie słodyczy od zaraz dla par Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 6, 2022 01:48

Aktualne od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie hurtowni słodyczy. Zatrudnienie dla par także bez znajomości języka w Berlinie przy komisjonowaniu i zbieraniu zamówień. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Pensja: 2400 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni spożywczej
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie wykonywanie prac o charakterze pomocniczym, zlecanych na bieżąco
  • prace polegają na: pakowanie, kompletowaniu zamówień, przyjmowaniu dostaw i rozładunku towarów, rozliczaniu zwrotów, współpracy z innymi działami, wystawianiu dokumentów itp.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie
  • dobre zorganizowanie
  • umiejętność pracy w grupie
  • energiczność
  • samodyscyplina

Zapewniamy:

  • uczciwe zarobki
  • premie oraz dodatki, np. za frekwencję, zmianowe
  • świadczenia socjalne
  • niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na pełny etat
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 300 euro od pary lub 200 euro od osoby
  • system pracy 3 zmianowy

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 1866315bbc5ca5f0