€ 8/h netto +zakwaterowanie

Ogłoszenie Niemcy praca sezonowa zbiory truskawek, borówek, malin bez języka 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 20, 2020 05:19

Oferujemy zatrudnienie sezonowe od kwietnia 2020 przy zbiorach owoców borówek, malin i jeżyn. Praca w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru owoców

Lokalizacja: Niemcy

Pensja: 8 euro netto na godzinę pracy

Umowa: od końca kwietnia do końca lipca 2020

Wakaty: 12-13

Opis stanowiska:

  • początkowo zbiór malin i borówek pod foliami
  • praca polowa przy zbiorze truskawek
  • wykonywanie innych zadań na plantacji, np: porządkowych i pielęgnacyjnych

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • dostępność w terminie podanym przez pracodawcę
  • mile widziane zgłoszenia od par
  • preferujemy osoby z doświadczeniem

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w kontenerach mieszkalnych (na miejscu jest dostęp do pryszniców oraz kuchni)
  • wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu do ręki w gotówce

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą sezonowej pracy w Niemczech proszone są o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 503 915 213

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-truskawek-malin-borowek-2020/

ID ogłoszenia: 555e73a5f76432a