€ 9,19/h

Niemcy praca sezonowa 2019 zbiory malin, jeżyn, truskawek bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 14, 2019 03:35

Propozycja zatrudnienia od zaraz w okolicach Stuttgartu przy zbiorze malin, truskawek i jeżyn. Niemcy praca sezonowa 2019 bez znajomości języka niemieckiego z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Pensja: 9,19 na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • oferta pracy sezonowej w gospodarstwie z okolic Stuttgartu przy zbiorze owoców miękkich – jeżyn, truskawek i malin
  • przygotowywanie zbioru do wysyłki
  • wykonywanie innych prac rolniczych np. odchwaszczanie, pielenie itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność na 2-3 miesiące
  • status ucznia/studenta
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • około 48 godzin pracy na 6 dni pracujących w tygodniu
  • bardzo dobre zarobki w wysokości 9,19 euro brutto na godzinę pracy
  • raz na tydzień możliwość pobrania zaliczki w wysokości 100 euro
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w kontenerach mieszkalnych 4 osobowych w cenie 7 euro/doba
  • zarobki wypłacane w gotówce raz na miesiąc

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesyłanie wiadomości mailowo na adres:

  • niemcy@bispol.com

Kontakt telefoniczny możliwy dla chętnych pod numerem: 134463295 lub 782745508

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorze-malin-jezyn-truskawek-2019-stuttgart/

ID ogłoszenia: 3965d02cc2817990