€ 2045/mc

Bez znajomości języka pakowanie perfum od zaraz dam pracę w Niemczech dla pakowaczy Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Grudzień 4, 2020 3:46 am

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie w Hanowerze bez znajomości języka na stanowisku pakowacza. Zakwaterowanie na miejscu zorganizowane w dobrych warunkach.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Pensja: 2045 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Obowiązki:

  • nieskomplikowana praca przy pakowaniu perfum
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości, samodzielne składanie pudełek, wkładanie do środka wypełnienia wraz z produktem i ulotką, zamykanie, foliowanie i wkładanie do opakowania zbiorczego
  • zadania wykonywane są na hali przy temperaturze pokojowej

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • zaangażowanie
  • zręczność
  • atutem będzie doświadczenie zdobyte w podobnej pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • pracowitość, energiczność

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie zdrowotne
  • pomoc koordynatora Polaka
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na czas określony
  • dla osób które pomyślnie przebrną okres próbny opcja przedłużenia umowy na lepszych warunkach
  • płatne zakwaterowanie zapewnione w komfortowych mieszkaniach w cenie 250 euro miesięcznie od osoby
  • gwarancja podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania aplikacji poprzez poniższy adres kontaktowy:

  • arbeiteinstellen2020@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie perfum, Hanower 12/2020”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-pakowaniu-perfum-od-zaraz-w-hanowerze/

ID ogłoszenia: 5135fc8bb9347bbd