€ 2300 euro brutto/mc

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech pomocnik śmieciarza od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: czerwiec 2, 2016 10:05

Praca w Niemczech dla pracowników fizycznych jako pomocnik śmieciarza. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza – pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 2300 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca w firmie zajmującej się gospodarowaniem odpadami w Berlinie
  • osoba zatrudniona będzie wspierała prace fizyczne polegające na podstawianie kubłów pod śmieciarkę
  • obowiązkiem będzie również wrzucanie na pakę samochodu śmieci stojących obok kubłów

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zdyscyplinowanie
  • poczucie humoru, zdolność do pracy z ludźmi
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • dobry wzrok
  • uczciwość
  • siła fizyczna

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie umowy 3 miesięcznej (na okres próbny) z możliwością przedłużyć na stałe
  • pomoc w zorganizowaniu kwatery na miejscu
  • uczciwe warunki zatrudnienia z ubezpieczeniem, odprowadzaniem składek i dostępem do świadczeń socjalnych
  • wysokie wynagrodzenie pozwalające na godne życie w Niemczech i dobry start

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: pomocnik-smieciarza/06/16

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 771575035b1d7c6f

2 komentarze na “Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech pomocnik śmieciarza od zaraz Berlin”

  1. Witam nazywam się Adam mam 27 lat.
    poszukuje pracy za granicą posiadam prawojazdy kat B. własny samochód jestem dyspozycyjny od zaraz . Poszukuje jakiejkolwiek pracy za granicą nie mam dzieci nie jestem karany .
    Z zawodu jestem Górnikiem gdzie przepracwałem prawie 5 lat pod ziemią więc ciężkiej pracy się nie boje a wręcz przeciwnie daje mi wiecej satysfakcji i podwyższa to poprzeczkę gdzie przekłada się na wyniki w pracy i efekty a za czym idzie zadowolenie pracodawcy.
    od 16 roku życia dorywczo pracowałem przy wykończeniach wnętrz panele podłogowe, gładzie, kafelki, malowanie tapetowanie, wyburzenia, podłaczenia sanitarne, hydraulika, ogrzewanie podłogowe ścienne, murowanie, zabudowy płytami K.G szpachlowanie itd. pracowałem jako pomocnik dekarza oraz muraraża przy dociepleniach na wysokościach.
    Jestem pracowity mam zapał i chęć do pracy. Chciałbym wyjechać a nawet po jakimś okresie osiedlić się na stałem w miare możliwości, poszukuje pracy z zakwaterowaniem
    Proszę o poważne oferty CV i list motywacyjny mogę wysłać od zaraz .
    Jeżeli nie odbieram prosze o sms 532844511 lub meila damadam@t.pl

  2. MARCIN SZEWCZYK na sierpień 2, 2016 @ 08:35

    Dzień dobry .
    Mam na imię Marcin lat 38.
    Jestem zainteresowany podjęciem u państwa pracy od zaraz.
    Posiadam wszystkie niezbędne szczepienia gdyż pracowałem w recyklingu na dziale
    – pet
    – szkło
    – makulatura
    – zmieszane
    Mam aktualną książeczkę sanitarno epidemiologiczną.
    Posiadam podstawowy kurs języka niemieckiego (1A) oraz podstawowy kurs języka angielskiego.
    Jestem osobą dyspozycyjną pracowita i bez nałogów .
    Potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie .
    Jeśli jesteście państwo zainteresowani moją kandydaturą uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978.8@o2.pl