€ 12,85/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez języka pakowanie galanterii skórzanej, Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wolfsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 5, 2020 04:52

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu skórzanej galanterii. Zatrudnienie w Wolfsburgu dla par bez znajomości języka na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowanie artykułów skórzanych

Lokalizacja: Wolfsburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Obowiązki:

  • jest to praca manualna, wymagająca dużej zręczności i skrupulatności polegająca na bardzo delikatnym pakowaniu artykułów skórzanych zgodnie z instrukcją
  • pracownik kontroluje jakość, przeciera każdy produkt delikatnymi ściereczkami i wkłada do opakowania wraz z certyfikatem autentyczności

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dostępność od zaraz
  • samodzielność
  • umiejętność wykonywania efektywnej pracy w grupie
  • zdyscyplinowanie, sumienność, solidność, punktualność
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • zręczność

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane w hotelu robotniczym za 150 euro + media
  • rzetelne szkolenie pracownicze przeprowadzone w języku polskim
  • pomoc w sprawach organizacyjnych i formalnych – np. przy transporcie do Niemiec, dopełnianiu spraw urzędowych itp.
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 7535eb01b8ccdf4b