€ od 1200-3500/mc

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz zbiory truskawek dla studentów bez języka Jülich

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Jülich
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 31, 2018 05:19

Sezonowa praca w Niemczech 2018 od zaraz dla studentów. Ogłoszenie z Jülich na plantacji przy zbiorze truskawek dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek

Miejscowość: Jülich, Niemcy

Pensja: od 1200 do nawet 3500 euro miesięcznie – wynagrodzenie będzie obliczane na podstawie akordu – za 5 kilogramową skrzynkę pracodawca płaci 3 euro

Zakres zadań:

  • praca na plantacji przy ręcznym zbiorze truskawek

Oczekiwania:

  • preferowane zgłoszenia od kobiet – studentów oraz gospodyń domowych
  • gotowość do pilnego podjęcia sezonowej pracy w Niemczech
  • mile widziane zgłoszenia od panów z prawem jazdy kat.t, CE lub DE
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • umowę na niemieckich warunkach, podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • pełne ubezpieczenie
  • pracodawca organizuje przejazdy busem do większych sklepów
  • dostęp do pakietu socjalnego
  • opiekę medyczną
  • zakwaterowanie zorganizowane w 3-4 osobowych kontenerach mieszkalnych za 8,80 euro/doba + płatny dostęp do internetu

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji pocztą elektroniczną, na adres:

  • kontakt@laboristo.eu

Można również kontaktować się telefonicznie, pod numerem: 731202745

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-od-zaraz-zbiory-truskawek-dla-studentow-bez-jezyka-julich-2018/

ID ogłoszenia: 255b0f2dac1c896