€ 9,25/h brutto + zakwaterowanie

Oferta sezonowej pracy w Niemczech 2018 od zaraz zbiory gruszek, jabłek bez języka Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Wrzesień 21, 2018 3:36 am

Propozycja podjęcia sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorze gruszek i jabłek w sadzie. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w Cottbus 2018 na czas określony.

Liczba wakatów: 15

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Cottbus, Niemcy

Umowa: na 6 do 8 tygodni

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 9,25 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się zrywaniem i pakowaniem gruszek oraz jabłek
  • zdawanie skrzynek/wiaderek w wyznaczonym miejscu
  • porządkowanie sadu

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, sumienność
  • wysoka motywacja
  • wytrzymałość
  • własny, porządny strój do pracy – niezbędna jest nieprzemakalna odzież oraz obuwie
  • mile widziane doświadczenie

  • na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie za darmo w pełni wyposażonych oraz ogrzewanych domkach
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • legalną umowę o pracę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach, proszone są o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w nagłówku: sezonowa-zbiory 09/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-niemcy-bez-jezyka-przy-zbiorach-jablek-gruszek-cottbus/

ID ogłoszenia: 9025b9ff7e4c2b6f