€ 9,50 euro brutto/h + zakwaterowanie

Sezonowa praca w Niemczech od zaraz przy zbiorze dyni i kapusty Prenzlau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Prenzlau
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 tygodnie
  • Opublikowany: październik 24, 2016 18:03

Szukamy pracowników do zbioru dyni oraz kapusty w okolicach miejscowości Prenzlau. Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka z zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Miejscowość: okolice Prenzlau, Niemcy
Termin: od zaraz, wyjazd planowany w piątek 28 października
Czas trwania umowy: 3 tygodnie

Zakres obowiązków:

  • praca na polu przy zbiorze warzyw – dyni i kapusty

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz na okres około 3 tygodni
  • pracowitość, zdyscyplinowanie, zorganizowanie
  • możliwość pracy po 8-12 godzin dziennie
  • zręczność
  • siłą fizyczna
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • ubezpieczenie NNW
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Sezonowa przy zbiorach dyni i kapusty – Prenzlau 2016.

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 474580e1fd0cb4d5

1 odpowiedź na “Sezonowa praca w Niemczech od zaraz przy zbiorze dyni i kapusty Prenzlau”

  1. witam jestem zainteresowany oferta na rok 2017 jak cos prosze o kontak posiadam auto + 2 dodatkowe osoby 516024350