€ 7,40/h brutto

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach szparagów Fellbach 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Fellbach
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 16, 2018 06:10

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie w Fellbach przy zbiorach szparagów 2018 na polu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru szparagów

Lokalizacja: Fellbach, Niemcy

Pensja: 7,40 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca polowa o charakterze fizycznym
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zbiór szparagów na polu
  • obowiązkiem będzie wstępne oczyszczanie warzyw i pakowanie ich do skrzynek

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • zręczność
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy sezonowej
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • brak uzależnień

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu odpłatnie, koszt to 5 euro na dobę
  • opcja wykupienia taniego jedzenia na miejscu za 5 euro dziennie
  • wysokie zarobki
  • dużo pacy – pracodawca zapewnia 6 dni pracy na tydzień po 8 godzin

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • info@fruechtle.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-2018-od-zaraz-zbiory-szparagow-fellbach/

ID ogłoszenia: 6685a85fe532f3a4

1 odpowiedź na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach szparagów Fellbach 2018”

  1. ja i moj partner jestesmy zajnteresowani pracom prosze o kontakt meil dziekuje