Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ Akord lub za godzinę

Zbiory szparagów Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka k. Lubeki 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lubeka
  • Znajomość języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: sezon 2023
  • Opublikowany: luty 24, 2023 02:33
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Zbiory szparagów Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka k. Lubeki 2023

Opis

Przy zbiorach szparagów poszukiwane osoby chętne do sezonowej pracy w Niemczech 2023. Zatrudnienie bez znajomości języka w okolicach Lubeki z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu wraz z wyżywieniem (11€/doba).

Poszukujemy pracowników sezonowych do zbiorów szparagów, którzy będą mogli pracować w okresie od kwietnia do drugiej połowy czerwca 2023.

Praca polegać będzie na zbiorze szparagów za stawkę godzinową lub akordową. Osoby zatrudnione będą w większości przypadków gospodyni domowych, rencistów, emerytów i studentów.

Zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie, które kosztuje 11,00 Euro od osoby za dobę. Pokoje mieszkalne są 6-osobowe z telewizorem i kompletnie wyposażoną wnęką kuchenną. W oferowanej cenie są również tradycyjne polskie obiady, napoje gazowane i woda mineralna.

Każdy pracownik sezonowy otrzymuje ubezpieczenie zdrowotne, a umowy są przesyłane wcześniej na adres podany przez pracownika. Właścicielka firmy i opiekun grupowy rozmawiają w języku polskim, dzięki czemu zawsze można zwrócić się z pytaniami i problemami.

Pracownicy powinni zabrać ze sobą dowód osobisty, kwestionariusz stwierdzający obowiązek ubezpieczenia / zwolnienie od obowiązku, ręczniki i przybory do higieny osobistej, kalosze, stabilne buty do pracy oraz kapcie, ubranie robocze oraz przeciwdeszczowe (płaszcz, spodnie) oraz rękawiczki robocze.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą przy zbiorach szparagów w sezonie 2023, wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Aplikacja On-line przez formularz na stronie:

www.hofkaiser.de/informacje/

źródło: www.hofkaiser.de

ID ogłoszenia: 15763f7db2959bea

   

ilość wszystkich wyświetleń: 51, dzisiaj: 0

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.