€ 45-50 PLN/h brutto

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz bez języka dla pilarza przy ścinaniu drzew

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: Listopad 18, 2020 2:15 am
  • Wygasa: 5 dni, 16 godzin

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla pilarza bez znajomości języka. Zatrudnienie aktualne od zaraz w leśnictwie przy ścinaniu i sadzeniu drzew.

Stanowisko: Pilarz

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: stawka godzinowa od 45 do 50 PLN/h brutto

Opis zadań:

  • zatrudnienie jako pilarz w firmie leśnej
  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za ścinanie drzew
  • dla osób bez doświadczenia w podobnej pracy przydzielane zadania to np. wykonywanie przycinek, sadzenie i pielęgnowanie lasów, wykonywanie ogrodzeń, obsługa wykaszarki spalinowej
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • doświadczenia oraz uprawienia do pracy jako pilarz
  • motywacja do wykonywania powierzonych prac
  • zaangażowanie
  • sumienność i uczciwość
  • dostępność od zraz

Zapewniamy:

  • pracę sezonową
  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie i terminowe wypłacanie pensji

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy zainteresowanych do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • Krzysztof: +49 151 45463566

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-w-lesnictwie-dla-pilarza-przy-scinaniu-drzew/

ID ogłoszenia: 815fb252bfddc1e