€ 13-14,50/h brutto

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka dla par na magazynie z odzieżą Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: sierpień 20, 2021 02:57

Propozycja zatrudnienia dla par na magazynie hurtowni odzieżowej z Hamburga. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik magazynu odzieżowego

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Umowa: na pół roku

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: od 13 do 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 12

Zakres zadań:

  • zatrudnienie dla pomocnika na magazynie odzieżowym
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie np.: zbieranie towarów pod zamówienia indywidualne oraz hurtowe, pakowanie towarów, przyjmowanie dostaw, wprowadzanie danych do systemu, itp.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • brak nałogów
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • odpowiedzialność, przykładanie się do obowiązków
  • gotowość do pracy w środowisku monitorowanym
  • umiejętność pracy w grupie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy o pracę
  • pracę na okres 6 miesięcy
  • satysfakcjonujące dodatki do pensji podstawowej
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 500 euro miesięcznie od pary
  • pomoc rezydenta Polaka
  • przejrzyste warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o wysłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem aktualnego CV oraz LM na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: Magazyn odzieżowy Hamburg 08/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-dla-par-na-magazynie-odziezowym-od-zaraz-hamburg-2021/

ID ogłoszenia: 438611ea140b5832