€ 9,80/h brutto

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka od zaraz przy zbiorze pomidorów w szklarni 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: styczeń 11, 2022 03:33

Aktualna oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze pomidorów i ogórków szklarniowych. Zatrudnienie 2022 bez znajomości języka na 3 miesiące z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów w szklarni

Lokalizacja: Niemcy

Wynagrodzenie: stawka godzinowa w wysokości 9,80 euro brutto

Rozpoczęcie: od 1 lutego lub marca 2022

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Opis stanowiska pracy:

  • lekka praca w szklarni przy pielęgnowaniu oraz zbiorze pomidorów oraz ogórków

Oczekiwania:

  • preferowane zgłoszenia od mężczyzn
  • dobra kondycja

Oferujemy:

  • miesięcznie wynagrodzenie w wysokości ok. 1700 euro netto po odliczeniu opłaty mieszkaniowej
  • ubezpieczenie
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy od 1 lutego lub marca 2022
  • zamieszkanie w dobrych warunkach – w pełni wyposażone mieszkanie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt z Małgorzatą, pod numerem:

  • 00491746471936

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-sezonowa-w-niemczech-CID4-IDMYauD.html

ID ogłoszenia: 55861dc1b2c1d5a5