€ 14/h brutto

Oferta pracy w Niemczech sprzątanie klubu fitness i siłowni 2018 Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: grudzień 16, 2017 05:52

Zatrudnienie od stycznia 2018 dla sprzątaczki w Köln przy sprzątaniu siłowni oraz klubu fitness. Ogłoszenie pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Rozpoczęcie zatrudnienia: od stycznia 2018

Miasto: Kolonia, Niemcy

Pensja: 14 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • całkowite sprzątanie siłowni oraz klubu fitness – mycie podłóg, wycieranie i odkażanie sprzętów, mycie szyb i luster, sprzątanie łazienek, przebieralni, salek do ćwiczeń
  • obowiązkiem będzie uzupełnianie środków higienicznych, wynoszenie odpadów itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • brak nałogów
  • dyspozycyjność od stycznia 2018
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym na rano i popołudnie
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • bardzo dobre zarobki oraz terminowe wypłacanie pensji na konto pracownicze
  • opcja podjęcia długotrwałego zatrudnienia

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania wiadomości e-mail z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

Prosimy zatytułować wiadomość następująco: „Kolonia – sprzątanie siłowni i klubu fitness″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-stycznia-2018-sprzatanie-silowni-i-klubu-fitness-kolonia/

ID ogłoszenia: 8175a32e005b7b5f