€ 12,25-15,00 +zakwaterowanie

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka sortowanie odzieży Essen 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 26, 2021 03:54

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech także bez znajomości języka 2021. Z bezpłatnym zakwaterowaniem w Essen od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej przy taśmie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odzieży

Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy

Wynagrodzenie: od 12,25 do 15 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie sortowanie odzieży używanej
  • rozdzielanie następuje pod kątem jakościowym

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • brak uzależnień
  • zdolności manualne
  • wysoka motywacja
  • zwinność
  • pracowitość
  • energiczność
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia i podjęcia stałej współpracy
  • odzież roboczą
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych i zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref.: fso/e/03/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-sortowanie-odziezy-od-zaraz-w-essen/

ID ogłoszenia: 467605c80dc193ae