€ 2600-3150/mc

Pomocnik śmieciarza oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 10, 2020 03:20

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Berlinie dla osób bez znajomości języka i doświadczenia na stanowisku pomocnika śmieciarza. Fizyczna praca w Niemczech przy odbieraniu odpadów komunalnych mieszkańców Berlina..

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 2600 do 3150 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 4

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wykonywanie zadań fizycznych – odbieranie odpadów
  • pracownik będzie zajmował się podstawianiem kubłów pod śmieciarkę, wrzucaniem worków na pakę itp.

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zdolność do pracy w grupie
  • sumienność, zaangażowanie
  • wydajność
  • odpowiedzialne wypełnianie obowiązków

Zapewniamy:

  • legalną, niemiecką umowę na czas określony
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech dla najlepszych
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych oraz organizacyjnych
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • wdrożenie w obowiązki
  • zakwaterowanie zapewnione jest odpłatnie na miejscu, koszt to 300 euro miesięcznie za miejsce w pokojach jednoosobowych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń drogą elektroniczną z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • zuver@inbox.eu z dopiskiem: „pomocniksmieciarza/03/2020″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pomocnik-smieciarza-od-zaraz-berlin-2020/

ID ogłoszenia: 5095e660eea5edae

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Pomocnik śmieciarza oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka od zaraz Berlin”

  1. Grzegorz Tol na marzec 16, 2020 @ 11:39

    Witam pisze w sprawie ogloszenia pracy mieszkam w Berlinie rozmawiam komunikatywnie po niemiecku jestem zainteresowany oferta moj numer 015213353771

    pozdrawiam Grzegorz