€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech przy wykończeniach w budownictwie Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Luty 1, 2015 10:03 pm

Poszukujemy pracowników do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Stuttgarcie na budowie dla malarza-tapeciarza przy pracach wykończeniowych. Pracodawca zapewnia darmowe zakwaterowanie.

Stanowisko: Malarz-tapeciarz
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– wygładzanie powierzchni ścian
– szpachlowanie
– kładzenie tynków
– tapetowanie
– malowanie ścian
– przygotowanie stanowiska do pracy
– prowadzenie prac porządkowych

Wymagania:
– oczekujemy minimum 2 letniego doświadczenia w budownictwie przy wykończeniach
– prawo jazdy kat.B
– posiadanie referencji z poprzednich stanowisk będą ogromnym atutem
– język niemiecki w dobrym stopniu
– kandydaci powinni posiadać wykształcenie kierunkowe
– przyjazd samochodem będzie mile widziany
– precyzja, fachowość, dokładność
– samodzielność

Oferujemy:
– podniesienie swoich kwalifikacji
– dobre warunki zatrudnienia
– stałe zlecenia
– darmowe zakwaterowanie
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie
– możliwość pobrania zaliczki co piątek
– odprowadzanie składek
– dieta pracownicza
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie CV oraz dokumentów potwierdzających kwalifikacje na adres mailowy: rekrutacja@personalauspolen.eu

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-budowie-wykonczenia-malarz-tapeciarz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 6954ce820527f2e

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech przy wykończeniach w budownictwie Stuttgart”

  1. witam ,jestem zainteresowany ofertą pracy,obecnie brzebywam w angli i pracuje na stanowisku szpachlarz malarz plastrarz,tynkarz,tapeciaż,z uwagi na dużą odległośc od domu ,szukam pracy bliżej bo nie układają mi sie stosunki rodzinne z powodu że tak daleko jestem +44 07778 325437