€ 15,50-16,50/h brutto

Oferta pracy w Niemczech produkcja napojów bez znajomości języka od zaraz fabryka z Dortmundu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: marzec 29, 2024 02:48
  • Wygasa: 6 dni, 5 godzin

Fabryka napojów z Dortmundu poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech na produkcji energetyków, izotoników. Oferta bez znajomości języka z zakwaterowaniem odpłatnym dostępnym na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Zarobki: od 15,50 do 16,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 6

Zadania:

W procesie produkcji napojów izotonicznych i energetycznych, istnieje szereg kluczowych zadań, z których każde ma fundamentalne znaczenie dla efektywności całego procesu produkcyjnego.

Jednym z podstawowych obowiązków jest odpowiednie przygotowanie składników, precyzyjne mieszanie receptur oraz ścisła kontrola jakości surowców. Ponadto, nieodłączną częścią pracy jest obsługa wyspecjalizowanych urządzeń produkcyjnych oraz monitorowanie procesu napełniania opakowań.

Ważnym aspektem wykonywanych zadań jest również utrzymanie doskonałej czystości na całej linii produkcyjnej. Realizacja tych zadań wymaga nie tylko precyzji i umiejętności szybkiego reagowania na ewentualne problemy, ale także ścisłego przestrzegania norm i standardów obowiązujących w branży.

Wymagania:

  • Oczekuje się, że kandydaci są gotowi do natychmiastowego rozpoczęcia pracy.
  • Chociaż doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej jest mile widziane, nie jest to konieczność.
  • Kandydaci powinni być elastyczni i gotowi do pracy w różnych systemach zmianowych.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferta:

  • Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie w widełkach od 15,50 do 16,50 euro brutto za godzinę, co stanowi konkurencyjną ofertę na rynku pracy.
  • Nasi pracownicy mogą rozpocząć pracę od razu, co daje możliwość szybkiego dołączenia do zespołu.
  • Oferujemy opcje zakwaterowania na miejscu, co eliminuje potrzebę poszukiwania mieszkania i ułatwia adaptację. Koszt takiego zakwaterowania to około 200 euro od osoby.
  • Dla naszych pracowników zapewniamy wsparcie ze strony doświadczonego koordynatora, który posługuje się językiem polskim, co ułatwia komunikację i integrację w środowisku pracy.
  • Nowi pracownicy otrzymują profesjonalne wprowadzenie w swoje obowiązki, co ułatwia szybkie dostosowanie się do wymagań stanowiska.
  • Oferujemy także perspektywy rozwoju kariery zawodowej oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży spożywczej.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Produkcja napojów izotonicznych, Dortmund 2024”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeit-einstellen@germanymail.com

źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-napojow-fabryka-dortmund/

ID ogłoszenia: 7726605ffc75740f

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.