€ 11,75/h + dieta + zakwaterowanie

Oferta pracy w Niemczech na budowie przy regipsach od zaraz Wuppertal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wuppertal
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 29, 2018 01:42

Pilnie poszukujemy pracowników budowlanych do pracy w Niemczech przy regipsach. Zatrudnienie od zaraz na budowie w mieście Wuppertal przy montażu płyt kartonowo gipsowych.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Wuppertal, Niemcy

Pensja: 11,75 euro brutto na godzinę oraz dieta za każdy dzień pracy, wynosząca 24 euro netto

Termin: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Zakres zadań:

  • pracownik będzie wykonywał zadania związane z zabudową suchą, polegające na montażu płyt z karton gipsu

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia w grupie
  • mile widziane osoby z prawem jazdy oraz własnym autem
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • duża dokładność
  • zaangażowanie
  • samodzielność
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę pomiędzy pracodawcą a pracownikiem
  • odprowadzanie podatku w Niemczech
  • płatny urlop (Soka Bau)
  • wsparcie rezydenta
  • opcja podejmowania zaliczek
  • pracodawca zapewnia częściowy zwrot kosztów za dojazd do Niemiec
  • zakwaterowanie zapewnia i opłaca pracodawcą
  • ubezpieczenie socjalne

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • rekrutacja@flexjob.pl z dopiskiem: REG/0318/DE

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-2018-w-budownictwie-przy-regipsach-od-zaraz-remonty-wuppertal/

ID ogłoszenia: 6565ab9398dd863b