€ 15 euro /h brutto + dieta

Oferta pracy w Niemczech na budowie jako glazurnik w Berlinie bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: ok 3 miesiące
  • Opublikowany: styczeń 18, 2016 05:00

Firma budowlana z Berlina poszukuje od zaraz glazurników do pracy w Niemczech na budowie przy wykończeniach dużej kliniki. Oferta bez języka niemieckiego dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Glazurnik

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Stawka godzinowa: 15 euro brutto/h plus dieta w wysokości 25 euro za dobę

Czas trwania umowy: 3 miesiące

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • prace pomocnicze przy układaniu glazury w nowo wybudowanej klinice
  • powierzone zadania będą wykonywane na dużych powierzchniach
  • osoba zatrudniona układa płytki zgodnie z planem
  • fugowanie

Oczekiwania:

  • udokumentowane doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • możliwość zatrudnienia od zaraz na ok. 3 miesiące
  • fachowość, odpowiedzialność
  • solidność
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie umowy niemieckiej na 3 miesiące – do końca zlecenia
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • możliwość wyboru zakwaterowania – bezpłatne na terenie kliniki oraz płatne w wysokości 10 euro/doba za zakwaterowanie w hotelu robotniczym
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: glazurnik/01/16

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 738569c52aa5a6be

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech na budowie jako glazurnik w Berlinie bez języka”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy
    na stanowisku glazurnik moje doświadczenie w zawodzie to 6 lat pracowałem na terenie Szwecji mój numer +48721283995