€ 12/h netto

Oferta pracy w Niemczech na budowie bez języka od zaraz przy malowaniu-szpachlowaniu Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 6, 2021 02:56

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla budowlańca. Zatrudnienie w Stuttgarcie bez znajomości języka przy malowaniu, szpachlowaniu ścian i dociepleniach elewacji.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Pensja: 12 euro netto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie rac remontowych, wykończeniowych, np: malowanie powierzchni, tapetowanie, szpachlowanie
  • montaż dociepleń

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy pracownika budowlanego
  • praktyczna umiejętność montażu dociepleń, malowania, szpachlowania
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej na niemieckiej umowie o pracę ze świadczeniami
  • wsparcie w zorganizowaniu wyjazdu do Niemiec
  • atrakcyjne zarobki wypłacane w terminie
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • biuro@intermundia.pl

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem:

  • 7 9 5 0 5 0 2 9 3

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pracownik-budowlany-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 94960e339d92456c