€ 1,250.00

Oferta pracy w Niemczech jako opiekunka – pomoc domowa z prawem jazdy w Monachium!

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: maj 15, 2017 02:42

Potrzebna osoba pełniąca obowiązki pomocy domowej i opiekunki osób starszych. Propozycja pracy w Niemczech na terenie Monachium dla osoby posiadającej prawo jazdy i znającej język niemiecki.

Państwo są osobami samodzielnymi i świadomymi. Mają jedynie drobne problemy z widzeniem. Nie chorują na demencję. Są mobilni, ewentualnie korzystają z rollatora. Pan jest cukrzykiem, nie może spożywać zbyt słodkich i tłustych potraw. Małżeństwo przesypia noce spokojnie. Państwo poszukują pani, która poprowadzi ich gospodarstwo domowe.
Obowiązki

Obowiązki: gotowanie, pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, inne drobne prace związane z prowadzeniem domu

Opieka: ewentualna pomoc przy myciu lub ubraniu, jednak małżeństwo wykonuje te czynności samodzielnie
Informacje dodatkowe

Państwo mieszkają w domu z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki jest własne mieszkanie w odrębnej części domu z dostępem do Internetu. Czas wolny to minimum dwie godziny dziennie, dodatkowy czas wolny to uzgodnienia z rodziną.
Kontakt

Justyna Art tel. 730-733-104,
justyna.art@herz24.pl

Wymagania

Dobra znajomość języka niemieckiego

Czynne prawo jazdy

Osoba niepaląca

Znajomość kuchni niemieckiej
Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

ID ogłoszenia: 57459159dba9ddb6