€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech Hamburg remonty i wykończenia od zaraz bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: wrzesień 21, 2015 12:57

Oferujemy pracę w Niemczech dla budowlańców przy remontach i wykończeniach mieszkań. Zatrudnienie w Hamburgu dla osób bez znajomości języka do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Wszelkiego rodzaju prace remontowo budowlane np.: malowanie ścian, układanie kafelków, montaż regipsów.
  • Inne zadania zlecone przez klientów.

Oczekiwania:

  • mile widziane osoby z własną działalnością gospodarczą – gewerbe
  • udokumentowane doświadczenie w pracach budowlanych
  • odpowiedzialność, bardzo dobre zorganizowanie
  • solidność, fachowość
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna
  • posiadanie prawa jazdy kat.B i możliwość przyjechania swoim samochodem

Zapewniamy:

  • długotrwałą współpracę
  • możliwość samodzielnego wyboru sposobu zatrudnienia – czy na podstawie umowy czy gewerbe
  • bardzo dobre warunki pracy
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: remontyiwykonczenia/10/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 81255ffc9483a291

3 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech Hamburg remonty i wykończenia od zaraz bez języka”

  1. remontyiwykonczenia10/15 na wrzesień 24, 2015 @ 12:35

    Witam jestem zainteresowany panstwa oferta , pracuje aktualnie w Holandi ale wlasnie konczymy remont hotelu i chcemy jechac do poacy w Niemczech moj tel 0031686085909 Prosze o pilny kontakt …

  2. Witam w Polsce pracuje w budowlance od 17lat jestem precyzyjny i solidny posiadam wlasny sprzet i samochód .jestem gotowy na podjęcie pracy

  3. Witam
    Prowadzę własną działalność posiadam swoje narzędzia nawiąże długoterminową wspolpracę.
    Pracowałem również trzy lata we francji na budowie
    783195861Radek