€ 7,80 euro brutto/h + zakwaterowanie

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka dla par produkcja ciastek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Czerwiec 16, 2015 3:05 am

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla par na produkcji ciastek kruchych. Zatrudnienie w fabryce z Hannoveru dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Hannover

Wynagrodzenie: po odliczeniu kosztów zamieszkania pracownik otrzyma stawkę godzinową w wysokości 7,80 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiada za odmierzanie składników i w efekcie sporządzanie mieszanek zgodnie z recepturą.
  • Konieczne na tym stanowisku jest obsługiwanie maszyn produkcyjnych oraz dbanie o produkty niezbędne do przygotowania masy.

Oczekiwania:

  • skrupulatność
  • przestrzeganie zasad związanych z BHP w pracy na produkcji spożywczej
  • punktualność
  • wywiązywanie się ze swoich obowiązków
  • duża dokładność

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla par
  • zapewnione wspólne zamieszkanie płatne
  • możliwość skorzystania z tanich obiadów na stołówce zakładowej
  • przyjazne środowisko pracy
  • wysokie zarobki
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie początkowo na 3 miesiące
  • zapewnione wsparcie polskojęzycznego pracownika

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztags-beruf@eclipso.de
w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – 016/007/15

ID ogłoszenia: 69557f7e249c15f

14 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka dla par produkcja ciastek”

  1. produkcja ciastek na Czerwiec 16, 2015 @ 9:09 am

    Jestem zainteresowany państwa oferta nigdy nie pracowałem na produkcji. Ale jestem pracowity i szybko sie ucze . jesli sa państwo zainteresowani moja oferta to prosze o kontak e-mail

  2. Witam Wraz z dziewczyną jesteśmy Chetni do pracy, jestesmy sumienni, nie spóźniamy się, wywiazujemy sie z powierzonych nam obowiazków, Cv jak potrzebne To podeśle w odpowiedzi. Pozdrawiam 🙂

  3. piotr krakowski na Czerwiec 17, 2015 @ 11:45 am

    Podejme od zaraz proponowana prace na produkcji,dobry stan zdrowia,sumienny,punktualny
    Prosze kontakt 792 853 086
    Pozdrawiam
    Piotr

  4. Jestem zainteresowana praca jezeli maja panstwo jeszcze miejsce to prosze o kontakt 724091713.
    Jestem osoba mloda bez nalogow

  5. Dobry wieczor wraz z mezem jestesmy piekarz cukiernik bardzo bysmy chcieli wyjechc do oferowanej pracy czas nieokreslony jestesm dokladni uczciwi trzymamy porzadek jestesmy bez nalogów punktualni zdrowi tel 724879231

  6. Wraz z dziewczyną podejmiemy pracę od zaraz. Oboje mamy po 18 lat i ogromne chęci do pracy. Proszę o kontakt tel:796801663

  7. Jestem zainteresowany Państwa ogłoszeniem z dziewczyną. Jesteśmy punktualni, sumienni, obowiązkowi i potrafimy dostosować się do każdych oczekiwań. Wyjechać do pracy możemy od zaraz.
    Proszę o kontakt
    723-572-264

  8. dzien dobry wraz z mezem jestesmy piekarz-cukiernik jestesmy zainteresowani poraca jestesmny silni fizyczie,zdrowi i gotowi do pracy tel 724879231

  9. Witamy!
    Jesteśmy dwiema pracowitymi, uczciwymi i zaradnymi dziewczynami. Mamy po 20 lat, same się utrzymujemy i chciałybyśmy zarobić na szkołę. Jesteśmy zainteresowane podjęciem pracy od zaraz. Mamy doświadczenie w pracy w grupie, szybko się uczymy.
    Kontakt: 537015227 – katarzynq.ks@gmail.com lub 605459812
    Pozdrawiamy

  10. Michał Klawitter na Czerwiec 23, 2015 @ 6:22 pm

    Witam. Wraz z moją partnerką jesteśmy gotowi podjęcia się pracy od zaraz, jesteśmy sumienni i mieszkamy niedaleko Hanoweru, moglibyśmy przyjeżdżać do pracy samochodem. Z niecierpliwością czekamy na kontakt.

  11. witam chcielibyśmy podjąć wraz z kolega prace w państwa zakładzie prosimy o kontakt 726130872 lub 669923065

  12. JESTEM ZAINTERESOWANA PRACA RAZEM Z CHŁOPKIEM,JESTEŚMY PRACOWICI,PUNKTUALNI,SUMIENNI,BEZ NAŁOGÓW,PROSZĘ O KONTAKT,BARDZO NAM ZALEŻY NA PRACY TEL.723900854

  13. Witam
    Wraz z mezem jestesmy zainteresowani ogloszeniem,spelniamy wszystkie oczekiwania .
    Szybko sie uczymy i dostosowujemy do otoczenia.Jestesmy osobami odpowiedzialnymi.Jesli spelniamy Panstwa Kryteriom prosimy o
    kontakt.basia2014@wp.pl

  14. Martyna i Piotr na Lipiec 6, 2015 @ 3:40 pm

    Witamy Ja i mój chłopak jesteśmy zainteresowani ogłoszeniem.Jesteśmy bardzo pracowici, sumienni i gotowi do podjęcia pracy za granicą.Ja (Martyna ) mam 20 lat a Piotr 22.Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B
    Bardzo prosimy o kontakt tel. pod nr. 721475560 lub na e-mail p-daas@wp.pl