€ 8,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie w przetwórni Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 27, 2014 23:35

Przetwórnia owocowo warzywna zatrudni pracowników do sortowania i pakowania na linii produkcyjnej. Niemcy praca dla par bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Hamburg

Zarobki: 8,50 euro brutto/h

oferta skierowana jest dla par

Obowiązki:

  • Praca na linii produkcyjnej przy pakowaniu oraz sortowaniu warzyw i owoców w przetwórni.
  • Obowiązkiem będzie odrzucenie z taśmy owoców i warzyw spleśniałych, które nie nadają się do przeróbki.
  • Do zadań należeć będzie również pakowanie.
  • Praca nie jest trudna, wymaga pozycji stojącej.

Oczekiwania:

  • brak problemów zdrowotnych, szczególnie jeżeli chodzi o kręgosłup
  • zręczność, sprawność fizyczna
  • spostrzegawczość, dobry wzrok
  • samodzielność
  • zaangażowanie
  • elastyczność godzinowa
  • mile widziane osoby z doświadczeniem
  • pracodawca nie wymaga znajomości języka niemieckiego

Oferta:

  • praca skierowana jest dla par
  • zapewnione zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu dwupokojowym dla dwóch par. Lokal jest w pełni wyposażony
  • pracodawca przewiduje dopłatę do mieszkania
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • umowa o pracę początkowo na czas określony
  • zarobki w postaci stałej stawki godzinowej oraz premii
  • zapewniona odzież ochronna

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie wiadomości wraz z CV na adres:
neuearbeit@berlin.com

ID ogłoszenia: 33953cfc762118c0