€ 2100-3800

Oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz kierowca kat.B w UBER Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 28, 2022 01:26

Firma z Monachium poszukuje kierowców kat.B do pracy w Niemczech od zaraz przy przewozie osób dla UBER-a. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego jest możliwe, ale trzeba to będzie nadrobić.

Stanowisko: Kierowca kat. B

Pensja: 2100 do 3800 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Miasto: Monachium, Niemcy

Obowiązki:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za świadczenie usług przewozu osób z aplikacją UBER
  • do dyspozycji są samochody, obowiązuje grafik wydań aut

Oczekiwania:

  • bardzo dobra orientacja w terenie
  • przyjazne nastawienie
  • wysoka kultura osobista
  • brak nałogów
  • komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B
  • konieczność wyrobienia licencji p-schien

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę do podjęcia od zaraz
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • solidne wynagrodzenie
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 400 euro miesięcznie od osoby
  • samochód, kartę paliwową w godzinach pracy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Przewóz osób-Monachium/Uber, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-kierowca-kat-b-od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-przewoz-osob-uber-monachium/

ID ogłoszenia: 2662b4dd5680120