€ 2100-2600/mc

Oferta pracy w Niemczech 2018 bez języka na produkcji detergentów od zaraz Brema

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 26, 2018 03:16

Atrakcyjna propozycja pracy w Niemczech od zaraz na produkcji detergentów. Zatrudnienie w fabryce z Bremen dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione będzie na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Wynagrodzenie: 2100-2600 euro brutto miesięcznie – stawka zależna od doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba wakatów: 8

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji środków chemicznych do sprzątania – np. tabletek do prania, zmywania, proszków, płynów do mycia podłóg, wycierania kurzy itp.
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługiwanie maszyn, pakowanie oraz wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • samodzielność
  • dostępność od zaraz
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • rzetelność, elastyczność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • odpłatne zakwaterowanie, do wyboru pokój jednoosobowy w cenie 250 euro miesięcznie lub miejsce w 2 osobowym za 150 euro miesięcznie
  • umowę na pełny etat
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • pracę od zaraz

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej, 2018

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 3075bcc6ebddd2e2