€ 2000/mc

Oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie z napojami od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Maj 31, 2019 4:37 am

Od zaraz propozycja zatrudnienia w Essen dla komisjonerów bez znajomości języka. Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech na magazynie hurtowni z napojami przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Essen, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: 2000 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • oferta dotyczy pracy na magazynie z napojami przy zbieraniu towarów na palety
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę wózka paletowego, aktualizowaniem danych w systemie komputerowym, rozładunek dostaw, rozkładaniem towarów na magazynie

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dyspozycyjność od zaraz
  • staranność, zaangażowanie, pracowitość

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie niemieckie umowy o pracę na czas określony z opcją przedłużenia
  • wdrożenie w obowiązki i możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • tanie dania w barze pracowniczym
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • dobre wdrożenie w obowiązki i pełne wsparcie koordynatora Polaka

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość prosimy przesłać mailowo z załączeniem CV, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: „Niemcy praca na magazynie z napojami, Essen/05/2019

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-z-napojami-essen/

ID ogłoszenia: 6195cf02fe30e8da