€ 9,49-11,30/h brutto + premie

Dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz przy produkcji foteli samochodowych z Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ingolstadt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Styczeń 8, 2019 5:31 am

Fabryka foteli samochodowych z Ingolstadt poszukuje od zaraz pracowników produkcji do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy montażu elementów przy taśmie. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Ingolstadt, Niemcy

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka godzinowa od 9,49 euro brutto, która wzrasta i po 9 miesiącach sięga 11,30 euro brutto na godzinę

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy montażu części oraz całych foteli samochodowych
  • obowiązkiem będzie kontrolowanie przebiegu procesu produkcji i pakowanie produktów gotowych

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zręczność
  • zdolności techniczne
  • dostępność od zaraz
  • mile widziana możliwość przyjechania swoim autem

Zapewniamy:

  • pracę w w systemie trójzmianowym
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie wzrastające wraz ze stażem pracy
  • atrakcyjne dodatki za pracę zmianową
  • pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie na miejscu
  • przez pierwsze 3 miesiące pracownik będzie otrzymywał dietę w wysokości 5 euro netto za każdy przepracowany dzień

Aplikacja:

W celu aplikacji prosimy o przesłanie dokumentów na adres:

produkcja@gpjc.eu lub kontakt telefoniczny z biurem w Łodzi : 42 207 09 70

źródło: https://www.infopraca.pl/praca/pracownik-produkcji-bez-znajomosci-j-niemieckiego/ingolstadt-niemcy/14413956

ID ogłoszenia: 2045c33e8bbdd211